Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Вибір шезлонга - це не жарт

Бажання комфорту і зручності під час відпочинку цілком природньо і виправдано. Адже на те він і відпочинок, щоб не відчувати себе дискомфортно через якоїсь незначної перешкоди. Найоптимальніший варіант перепочинку між скаженими життєвими стрибками - це свіже повітря. Тому набори садових меблів або меблів для дачі разом з іншими предметами включають в себе незмінний шезлонг або лежак. Що може бути приємніше, ніж влаштуватися на зручному шезлонгу і попивати прохолодний коктейль, розмірковуючи про вічне? Але вибрати правильний лежак - це далеко не п'ятихвилинний процес. Адже він повинен бути максимально функціональним, міцним і зручним. Псувати собі відпочинок, страждаючи на абсолютно непридатному для використання шезлонгу не дуже хочеться.


Як вибрати добротний шезлонг:

Головний критерій якості такого виробу - матеріал, з якого він виготовлений. Штучна полімерна нитка техноротанга є на сьогоднішній день одним з найпопулярніших і міцних матеріалів для виготовлення садових меблів і шезлонгів в тому числі. Така сировина не схильна до впливу стихій - головних ворогів меблів для зовнішнього використання.


 


На що ще варто звернути увагу при виборі лежака:

  • - Якщо планується часте переміщення предмета з однієї локації в іншу, потрібно вибирати модель, яка компактно складається. Це забезпечить високу мобільність виробу.
  • - Особливу увагу слід звернути на наявність зручних в експлуатації кріплень. Найбільш придатними будуть моделі шезлонгів, кріплення у яких розташовані в доступній досяжності. Це дозволить регулювати становище виробу, не встаючи з нього.
  • - Ступінь трансформації конструкції має велике значення. Необхідні, як мінімум, три положення: сидяче, лежаче і напів лежаче. Дані характеристики незмінно присутні в повноцінному шезлонгу. Іноді моделі доповнені зручним регулятором і для ніг.
  • - Дуже добре, якщо модель розроблена з урахуванням особливостей вигину людського тіла. Медики відзначають, що в такому випадку можна домогтися максимальної релаксації і зняти напругу з усього рухового апарату.
  • - Багато шезлонгів оснащені додатковою деталлю - козирком. Він захистить тіло від впливу ультрафіолету. Переважно, щоб ця деталь відстібалася.
  • - Дизайн шезлонга повинен збігатися зі стилістикою заміського інтер'єру. Лежаки з полімерного ротанга виглядають набагато вишуканіші і краще громіздких дерев'яних або пластикових конструкцій.