Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Важливість правильної висоти столу і стільця в меблях з ротанга

Купівля меблів з техноротанга - це не просто придбання предметів інтер'єру. Стіл і стільці будуть використовуватися в побуті за прямим призначенням і повинні відповідати певним міркам. Щоб створити сприятливі умови для прийому їжі, потрібно підібрати оптимальну висоту столу з ротанга. Саме вона буде визначати зручність використання.


Як правильно вибрати стіл?

У цій процедурі потрібно враховувати фізіологічні особливості людського організму. Щоб правильно сидіти за столом, необхідно дотримуватися відстані не менше 70 сантиметрів. Виходячи з цього, стандартна висота столу повинна бути десь 75 сантиметрів. Відстань від столу до стільця - мінімум 30 сантиметрів. Якщо стіл буде занадто низьким, людина буде за ним сутулитися. Йому доведеться низько нахилятися до столового приладдя з їжею. Якщо ж стіл буде вище, тоді це створить додаткові незручності при користуванні столових приборів.


 


За ГОСТом висота стандартного столу, повинна бути «підігнана» під середній людський зріст в 165 сантиметрів. Зазвичай, висота столів з наборів ротангових меблів коливається від 70 до 80 сантиметрів, а висота стільця визначається відстанню від сидіння до підлоги і становить близько 45 сантиметрів. Найоптимальнішою висотою стільця вважається 42 сантиметри.


Параметри меблів в співвідношенні з людським ростом:

  • - Для людей, що володіють зростом вище середнього, - від 175 см - необхідний стілець 45 см;
  • - Для володарів середнього зросту - в 165 см - підійде стілець в 43 см;
  • - Для низькорослих людей потрібно підібрати стілець заввишки в 40 см.


Щоб забезпечити комфортне проведення часу за обідом або чашкою чаю, потрібно підходити до вибору меблів з техноротанга з усією серйозністю. Це дозволить перетворити звичайну побутову процедуру в релаксуюче дійство. Тим більше такі меблі купуються не на один сезон, а надовго, тому висота і співвідношення мають велике значення.