Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Як доглядати за меблями з штучного ротанга?

Маєте намір придбати меблі з штучного ротанга? Або ж у Вашому інтер'єрі вже є предмети подібної фурнітури? У будь-якому випадку, Вам буде корисно ознайомитися з рекомендаціями по догляду за меблями ротанга, від кращих майстрів з якими працює Q-HOUSE.


5 правил якісного догляду за меблями:

  • - Правило 1-е. Не проявляйте зайвого ентузіазму в догляді за ротангових фурнітурою. На відміну від природного матеріалу, штучний ротанг вкрай невибагливий до відходу і не боїться згубних впливів на кшталт вологи, перепадів температури або прямих сонячних променів і ідеально підходить для садових меблів, дачі.
  • - Правило 2. Користуйтеся миючими засобами для синтетичних матеріалів. Використання при догляді не відповідних засобів для чищення, або не дасть очікуваного результату, або зашкодить поверхні ротанга.
  • - Правило 3. Не ускладнюйте процес догляду та використовуйте пилосос. Чистка меблів пилососом - найкращий спосіб позбавити її від пилу і легких забруднень, не завдавши жодної шкоди матеріалу.
  • - Правило 4. При необхідності намагайтеся очищати меблі виключно м'якою щіткою, а ще краще - звичайної кухонною губкою. М'яке тертя в тандемі з хорошим миючим засобом або господарським милом - дадуть ідеальний результат.
  • - Правило 5. Вода камінь точить. Меблі не бояться води - вона дуже добре чиститься звичайним струменем зі шланга. Вода змиє пил та інші забруднення, а з лозова поверхність швидко обсохне.


Текстиль. Чохли на подушках знімні. Їх легко можна випрати в звичайній пральній машинці.

 

Де можна дізнатися про догляд за меблями ротанга докладніше?

Будучи безумовними лідерами ринку, в поставках фурнітури зі штучного ротанга, ми готові надати Вам вичерпну інформацію по кожному з наших товарів. Звертайтеся до наших досвідчених консультантів прямо зараз і ознайомтеся з характеристиками і способами догляду за сподобавимися Вам меблями абсолютно безкоштовно!


Наші партнери чудово обізнані про властивості використовуваного в роботі штучного ротанга і відмінно знають, які зовнішні впливи для нього нешкідливі, а яких варто уникати. Між тим, професійні майстри-плетельщікі і виробники, з якими має честь працювати КЬЮ-ХАУС, прагнуть забезпечити ідеальну структуру плетіння, стійку до зношування та інших негативних факторів.

Зробіть свій будинок обителлю краси і затишку! Замовляйте у нас меблі з штучного ротанга прямо зараз!