Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Переваги ротангових дачних меблів

Як створити на своїй дачній ділянці витончену і в той же час природну атмосферу затишку і комфорту? Зробивши вибір на користь меблів з штучного ротанга для облаштування заміського будинку або тераси, ви не пошкодуєте ні хвилини. Плетені меблі завжди асоціюються з чимось затишним, домашнім, розслаблюючим. Саме такою і повинні бути дачні меблі, адже ви приїжджаєте за місто, щоб відпочити від суєти мегаполісів і подумати про вічне, слухаючи трелі птахів в зручному ротанговому кріслі або лежаку. Меблі з техноротанга стануть вашиим мовчазним і невибагливим супутником під час сеансів релаксації.


 


У чому переваги меблів з ротанга для дачі:

  • - Простота в догляді. Вона не вимагає якоїсь спеціальної обробки або особливого способу зберігання. Все дуже просто - протирайте її вологою ганчірочкою і складайте в відповідне приміщення.
  • - Стійкість до проявів зовнішнього середовища. Така характеристика для дачних меблів просто незамінна. Раптовий дощ або навіть сніг з морозом можуть неабияк зіпсувати дерев'яні меблі або вироби з лози. Але ротанговим меблям ці негаразди дарма.
  • - Довговічність. Купуючи гарнітури ротангових меблів, не варто переживати, що на наступний рік вам ніде буде відпочивати на природі. Властивості таких меблів дозволяють вистояти їй не одне десятиліття.
  • - Висока мобільність. Через трубчастого алюмінієвого каркаса, плетені меблі з техноротанга надзвичайно легкі. Це дає можливість транспортувати або переносити її без особливих зусиль на будь-які відстані.
  • - Оздоровчі властивості. Поліротангові меблі вдало повторюють форму тіла людини, забезпечуючи максимальне розслаблення. Такі властивості вкрай бажані для меблів дачного призначення.
  • - Невисока ціна. Цей аспект також має велике значення. Витрачати великі суми на ексклюзивні меблі підходить не всім. У випадку з меблями ротанга - ексклюзив дістанеться вам за подібною ціною.


Потрібно знати, що попит на меблі ротанга - це не скороминуща данина поточної моди. Вона надійно влаштувалася на ринку і надовго зайняла там свою заслужену нішу якісної і недорогої продукції для дач.