Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Переваги меблів з штучного ротанга.

Нові технології пропонують практичні продукти з тривалим терміном експлуатації. Техноротангу - представник інноваційної сировини для виготовлення плетених меблів, яка вже закохала в себе широке коло споживачів. Практичність і надійність такої полімерної сировини забезпечує виробам з нього високі зносостійкі показники.


 


Головні плюси ротангових меблів:

  • - Висока стійкість до впливів стихії. Перепад температур як в одну, так і в іншу сторону не впливає на якість меблів. Ультрафіолетові промені, проливні дощі і навіть морози залишають крісла та дивани з техноротанга в первозданному вигляді.
  • - Легкість експлуатаційного звернення. Немає якогось спеціального способу догляду за ротаноговими меблями. Мити її можна під проточною водою, використовуючи звичайні засоби для миття.
  • - Здатність витримувати серйозні вагові навантаження. При своїй легкості полімерний ротанг - надміцний матеріал, тому не схильний до деформації під впливом тяжкості.
  • - Універсальність експлуатації. Такі меблі гармонійно виглядатимуть як всередині будь-якого дизайну, так і зовні - як садових меблів або предметів на терасу.
  • - Широкі можливості полімерної ротангових нитки. Можливість фарбувати сировину в будь-який відтінок і надавати їй різну фактуру дозволяє виготовляти з неї широкий спектр предметів інтер'єру, які можуть зімітувати натуральні матеріали.
  • - Невелика вартість. Володіючи таким спектром позитивних якостей, меблі ротанга коштують досить дешево.
  • - Естетичний вигляд. Завдяки інноваційним технологіям, такі предмети виглядають органічно і вдало вписуються в інтер'єри майже будь-яких стилів. Ротангові крісла, комоди і дивани створюються з урахуванням модних тенденцій в меблевому світі.


Варто зауважити, що техноротангу - повністю перероблений матеріал і тому абсолютно нетоксичний. Відмінна стійкість до механічних пошкоджень збереже привабливий зовнішній вигляд ротангових меблів не одне десятиліття.