Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Чому так популярна плетені меблі з ротанга?

Красиві та зручні плетені меблі з ротанга, з кожним роком стають все більш затребуваною в сучасному дизайні інтер'єру. Її незвичайна ґратчаста фактура і приємний вигляд, чудово вписуються в будь-який декор, привносячи в нього теплі нотки південно-східної Азії. Тільки унікальні меблі ротанга універсально підійдуть цінителям класичного та ультрасучасного стилю.

Плетені меблі з ротанга в заміському будинку
З огляду на той факт, що спочатку меблі ротанга ставала дедалі популярнішою, як елемент інтер'єрів колоніальних вілл, її використання при декоруванні заміського будинку виглядає найбільш доцільним. Незважаючи на свою уявну простоту, плетені меблі з ротанга, надають обителі по-справжньому гордий та величний вигляд. Також слід згадати, що подібного роду фурнітура, наскільки добре грає в однорідної композиції, так і гармонійно вписується в уже сформований інтер'єр.


 

За допомогою яких матеріалів робляться плетені меблі з ротанга?
Як видно з назви, при плетінні меблів використовується матеріал під назвою ротанг. Він може бути, як штучним, полімерного складу, так і натуральним, виготовленим із стебел Каламусу. В обох випадках, матеріал має високу ступінь гнучкості, дозволяючи створювати плетені меблі з ротанга абсолютно будь-яких форм і конфігурацій.

Вибираючи між штучною та натуральної основами варто враховувати, що перша є куди більш зносостійкого, а також готова запропонувати широке розмаїття різних текстур та аксесуарів з ротанга.