Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Чому вартість ротангових меблів настільки різна?

Чому вартість ротангових меблів настільки різна?

Провідні компанії-виробники меблів для відпочинку розробили спеціальний матеріал для виробництва, як альтернативу плетених натуральних меблів через її слабкою зносостійкості. Техноротангу - таку назву отримала ця сировина - майже нічим не відрізняється від першоджерела, а в деяких моментах навіть перевершує його. Він відкрив необмежені можливості дизайнерам, завдяки багатій колірній палітрі і довжині прутів. Висока вантажопідйомність таких меблів забезпечується також винятковою міцністю техноротанга.


Чому такий ціновий розрив?

Меблі з техноротанга широко представлені ​​на ринках країни. Але іноді ідентичні на вигляд предмети з цього матеріалу коштують по-різному. Чому так відбувається? Вся справа в якості матеріалу плетіння - він теж буває різний. У більш дорогих моделей полімерна нитка максимально наближена до натуральної сировини і навіть має характерний ворс. У дешевих аналогів така нитка виконана зі звичайного поліетилену, який, як відомо, менш стійкий до зовнішнього середовища. Такі меблі можуть прослужити один, максимум два сезони, і прийти в непридатність.


 

 


Меблі з якісної сировини прослужать дуже довго без потреби в спеціальному зберіганні (чохлах) і особливого догляду. Дешеві меблі вже після першого сезону потребуватимуть ґрунтовної реставрації, яка, звичайно, не безкоштовна. Це саме той випадок, коли «ощадливий» платить не один раз. Плануючи прикрасити свій інтер'єр такими предметами, не варто орієнтуватися на низьку вартість. Потрібно віддавати перевагу саме якості матеріалу, адже хороша річ повинна прослужити своєму господареві не одне десятиліття. Меблі та аксесуари з якісного штучного ротанга повинні стати окрасою будь-якого дизайну, а не «головним болем» для покупця.