Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Де купити дивани зі штучного ротанга?

Прагнучи надати своїй обителі витончений і неповторний вигляд, багато хто задається питанням - де купити дивани зі штучного ротанга? Ці стильні та зручні меблі гармонійно поєднуються практично з будь-яким інтер'єром і відмінно виглядає в композиції з іншою ротанговою фурнітурою. Крім того, виграючи у натуральних меблів по частині міцності і довговічності дивани зі штучного ротанга можуть служити своїм власникам протягом багатьох років.


Хто виробляє дивани зі штучного ротанга?

Виготовленням ротанга декору, займаються спеціалізовані студії, розташовані, як в Україні, так і за кордоном. Досвідчені майстри плетельщікі в тандемі з дизайнерами та художниками створюють дивани зі штучного ротанга, спеціально для своїх унікальних меблевих колекцій. Благо, гнучкий і пружний матеріал дозволяє їм хвацько експериментувати з формами і стилями фурнітури, при цьому не жертвуючи зручністю і ергономічністю останньої.


       


У роботі майстра використовують тонкі полімерні прути, за фактурою імітують натуральний ротанг. В ході плетіння штучний матеріал не псується, гарантуючи виняткову якість вихідного продукту.


Де краще замовляти дивани зі штучного ротанга?

Збираючись купити диван зі штучного ротанга, необхідно як слід придивитися до дистриб'юторів та виробників. Європейські імпортери майже завжди пропонують меблі найвищого класу, але не рідко істотно завищують ціни. Що до місцевих виробників, то вони, як правило, можуть гарантувати якість не гірше Європи, при цьому встановлюючи більш ніж прийнятну вартість всередині власного регіону.