Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Плетені меблі з ротанга та модні тенденції 2017

Щодня українські та світові дизайнери працюють над тим, що б подарувати світові нові моделі меблів з ротанга. Народжуються нові типи плетіння, нові поєднання кольорів, нові відтінки ротанга.


Які плетені меблі з ротанга будуть популярні в 2017 році?

За прогнозами лідерів українського виробництва ротангових меблів, в 2017р. залишаться популярними кольору коричневий і білий.


 


  • Коричневі відтінки символізують стійкість, надійність, благородство. Психологи впевнені, що коричневий колір позитивно впливає на емоційний стан людини, розташовує до бесіди, дарує йому почуття домашнього затишку. Тому коричневі меблі часто вибирають кафе і ресторани для облаштування своєї території.
  • Білі плетені меблі з ротанга виглядають завжди більш благородно. Вона дарує відчуття легкості і візуально збільшує простір. Такі меблі часто ставлять біля води. Вона добре поєднується з текстилем блакитного відтінку.
  • Так само популярним стає сірий колір. Колір благородний, ніжний. Сірий колір - оптимальний для будь-яких інтер'єрів та екстер'єрів. Він завжди буде до місця. Він добре поєднується з текстилем будь-яких відтінків.
  • Яскраві кольори. Кольором 2017р. визнано зелений. Тому імовірно, що меблі з ротанга зеленого відтінку так само будуть популярні.


 

В асортименті КЬЮ-ХАУЗ ви знайдете меблі з ротанга на будь-який смак і колір. Тут є і стільці з ротанга коричневого кольору, і ротангові плетені дивани сірих відтінків, і навіть стільці та столи з ротанга зеленого кольору, модного в 2017р. кольору.


Поспішайте робити замовлення! Світ ротангових меблів вже чекає вас.