Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Ортопедичні властивості ротангових меблів

Про дивовижні властивості меблів з ротанга говорять дуже мало. А даремно. Найчастіше в перевагах згадують про вологостійкость, універсальность та довговічность таких предметів, тоді як вміння приймати форму сидячої або лежачої на ній людині - це незаперечна позитивна якість меблів. Саме в цей момент ротанг зміщується і розтягується під вагою людського тіла, як би підлаштовуючись під нього. Але варто сидячому встати, і крісло тут же приймає свою колишню форму. Це і є ортопедичний ефект.


 


Недармо меблі ротанга називають цілющою - під час відпочинку на ній розслабляється весь руховий апарат, клітини організму відновлюються і регенеруються. Головне завдання таких меблів - забезпечити комфорт і зручність користувачеві. З цим призначенням поліротангові меблі справляються бездоганно. Адже такі популярні атрибути відпочинку, як шезлонги - виготовлені зі штучного ротанга, користуються більшою популярністю, ніж дерев'яні і пластикові побратими. У них людське тіло отримує максимальний релакс і, до того ж, хребет набуває високу ступінь підтримки, що перешкоджає його подальшому викривленню.


Ортопедичний або анатомічний ефект ротангових меблів, її здатність пружинити, швидко відновлювати колишню форму, безумовно цінні властивості для людей з проблемами опорно-рухової функції. Таким людям для експлуатації не підійдуть будь-які меблі в силу своєї зайвої жорсткості, або навпаки м'якості. Ротангові меблі в таких випадках просто незамінні. Комфорт на весь час взаємодії забезпечує стілець або крісло з ротанга. З огляду на, що у виробництві якісних меблів, використовуються тільки очищені матеріали, можна сміливо стверджувати, що поліротангові меблі - це ще й екологічна продукція, яка не викидає в атмосферу шкідливі сполуки.