Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Незвичайний дизайн ротангових меблів

Меблі з полімерного ротанга заслужено завойовують свою популярність. З заміських будинків, терас, веранд, вона давно вже перекочувала в спальні і вітальні, зайнявши там почесне місце. Завдяки надміцності, її набувають з розрахунком довгої експлуатації і вдало поєднують з різними стилями. Класичний варіант меблів з штучного ротанга відомий всім. Прямі лінії і лаконічні форми предметів стали її звичним дизайном. А що пропонують сучасні дизайнери, які знайшли в особі податливою полімерної нитки ротанга благодатний матеріал для польоту своїх фантазій?


 


Моделі незвичайних меблів з техноротанга:

  • - Екзотичне підвісне крісло у формі яйця з'явилося ще в шістдесятих роках минулого століття. Egg - так називають подібну модель крісла. Вона призначена для використання на вулиці і відрізняється надзвичайною зручністю через незвичайної конфігурації.
  • - Крісло з ротанга у вигляді светра грубої в'язки. Така незвичайна ідея відвідала світлу голову японських дизайнерів. Вони назвали її по-своєму своєрідно SuSuSu. Такий варіант стільця підходить для гротескного дизайну з химерними предметами інтер'єру.
  • - З гнучкого полімерного волокна можна сплести не тільки лаконічне ротанговое полотно, а й майже версальські мережива. Це довели французькі дизайнери, створивши мереживне крісло зі штучного ротанга, назвавши його Crinolin. Назва його вельми красномовна, адже крісло дійсно схоже на крінолінові сукні придворних дам часів Людовика.


Полімерна ротангові нитка - це нескінченні можливості в руках умілих майстрів. Незвичайні крісла у вигляді півсфер, схожі на трапеції стільці, набори космічного дизайну, круглі плетені дивани - це тільки деякі з шедеврів, сплетені з ротанга. Такий творчий підхід до створення предметів інтер'єру розширює спектр їх застосування. За допомогою цих креативних речей можна розбавити будь-який усталений і нудний інтер'єр. Деякі предмети меблів є творами мистецтва і продаються на аукціонах за чималі гроші. Так, знаменитий плетений шезлонг, створений японською фірмою Idec, пішов з британського аукціону за ціну понад 11 тисяч доларів. У цьому випадку, язик не повертається назвати плетені меблі простими та демократичними. Тут вона вишукана і ергономічна.