Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Меблі з ротангу для ресторанів

Наявність зі смаком підібраного інтер'єру - обов'язкова умова для залучення стабільного потоку клієнтів в ресторан. Навіть якщо в закладі подаватимуть найвишуканіші страви - безглуздість навколишнього оточення відштовхне клієнтів від подальших візитів. На чому зупинити свій вибір, підбираючи меблі для ресторанів? Гарнітури з полімерного ротанга - ідеальний вибір для вашого закладу. Сталеві або алюмінієві каркаси, вологостійкість, красивий дизайн роблять такі меблі міцною, незамінною, повноцінною частинкою інтер'єру будь-якого закладу.


 Головні параметри при виборі меблів для ресторанів:

  • - Комфорт  люди приходять до закладу з однією метою - відпочити і розслабитися. Прийом їжі - це вже супутній процес. Головне все-таки атмосфера і релакс. Зручні стільці з ротанга - це те, що потрібно!
  • - Ергономічність  вдала конфігурація ротангових меблів дозволяє економити простір. Можливість штабелювати стільці дозволить без особливих зусиль провести необхідні санітарні маніпуляції з прибирання закладу.
  • - Широка палітра кольорів  меблі зі штучного ротанга можуть бути виконані в будь-яких кольорах або відтінках, що дозволить вписати її в стиль будь-яких інтер'єрів.
  • - Невелика вага виробів – завдяки полегшеним каркасам, меблі з поліротанга надзвичайно мобільні, на відміну від громіздких дубових і залізних стільців, пересування яких викликає неприємний скрегіт.
  • - Висока зносостійкість  для зовнішнього застосування дуже важливий фактор зносостійкості меблів. Адже раптово гроза здатна зіпсувати терасові меблі за один раз. Такі ситуації абсолютно не страшні ротанговим меблям. Вона не боїться ні вологи, ні низьких температур.
  • - Висока ремонтопридатність  поломка або псування ресторанного майна - це звичайна робоча ситуація, з якою рано чи пізно стикається будь-який заклад. Доступність і дешевизна ремонту ротангових меблів додає ще один плюсик в коробочку її достоїнств.


Все навантаження у таких меблів рівномірно розподіляються по плетінню, що дозволяє їй плавно пружинити, як в сидінні, так і в спинці. Вишуканий зовнішній вигляд гарнітурів з штучного ротанга буде залучати відвідувачів до закладу. Купивши такі меблі, можна розраховувати на тривалий експлуатаційний термін.