Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Меблі зі штучного ротанга в різних інтер'єрах

Екзотичні плетені меблі з штучного ротанга універсальні. Більшість людей думає, що вона підходить тільки до обмеженого стилю інтер'єру. Але це помилка. Якщо дотримуватися двох умов при виборі таких предметів для свого будинку, можна вписати їх практично в будь-який Супермодний дизайн:


1. Ротангові меблі існують в різних варіаціях. Декор і сплетення цього матеріалу настільки різноманітні, що деякі з них зовсім не виглядають як плетені, і меблі з них підходять для пристрою інтер'єру будь-якої складності.

2. Якщо передбачається використання таких меблів для її «рідних» стилів (кантрі, еко-стиль), тоді купується цілий гарнітур. Якщо ж планується вписати її в «чужий» стиль - досить купити один або кілька предметів з гарнітура.


Які стилі підходять для меблів з штучного ротанга?

 - Сільський стиль і всі варіації на цю тему - кантрі, прованс, ретро, ​​шале, російське село, морський, колоніальний.
 - Еко-стиль - оформлення житла натуральними елементами і предметами з природних матеріалів.
 - Мінімалізм - предмети з штучного ротанга не люблять завантаженості і нагромадження в інтер'єрі. У стилі «мінімал» вони будуть виглядати гармонійно.
 - Сучасний стиль -хай-тек. Тут буде достатньо одного елемента меблів з техноротанга для контрасту.
 - Звичайно, в стилях ренесансу, бароко, ампір плетені елементи будуть виглядати недоречно, адже для таких інтер'єрів використовуються особливі предмети з завитками і вензелями. Простота і зрозумілість плетених меблів чужа химерним диванам і химерним комодам на різьблених ніжках. Але для інших дизайнерських рішень політ фантазії із застосуванням ротангових меблів безмежний.

Садові та дачні меблі з штучного ротанга - це ідеальний варіант. Натуральний ротанг під впливом стихії (дощу, вітру) швидко приходить в непридатність. Крісла та столи з техноротанга не піддаються таким діям. Забруднення на ній легко зняти за допомогою ганчірочки з миючим засобом, а грибок і пліснява, які часто гніздяться на садових меблів, їй не страшні. Такі меблі добре сусідять з лампами в абажурах, великими горщиками з екзотичними рослинами. Шафи і стелажі з ДСП також вдало доповнять плетені крісла та дивани.