Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Як обрати якісні меблі зі штучного ротанга?

Домашня і навіть офісні меблі зі штучного ротанга, в наші дні, стрімко набирає популярність. Попит породжує пропозицію і зараз на ринку існує величезна кількість як виробників, так і дилерів, що займаються реалізацією подібної фурнітури. Про те, як вибрати якісні меблі з ротанга штучного і уникнути придбання ширвжитку, ви дізнаєтеся все рядком нижче.

Займаючись пошуком виробників ротангових меблів, ми готові поділитися з вами головними характеристиками якісного продукту.

Ключові особливості якісної продукції:
  • 1. Гарантія від виробника.
  • 2. Рівне і акуратне плетіння.
  • 3. Відкрита інформація про використовувані матеріали.
  • 4. Мінімальна кількість стиків.
  • 5. Органічність конструкції.
  • 6. Рівень виробника.

Так, незалежно від того, купуєте Ви меблі безпосередньо або користуєтеся послугами стороннього дилера, за якість хорошої фурнітури завжди відповідає виробник. Прагнучи залишити у клієнтів тільки найкращі враження, Q-House відбирає меблі виняткової якості і стилю.

Також варто враховувати, що використовуються техніки плетіння завжди видно неозброєним поглядом і дозволяють легко визначити рівень майстерності та сумлінності виробників. Якщо Ви раптом помітили сильно виступаючі краї або інші недбалості - такі меблі краще обійти стороною.

Уникайте ротангів виробів з великою кількістю стиків. Даний фактор свідчить про низьку якість матеріалу і непрофесійному підході майстрів-плетельщіков.

Придивіться до меблів з нашого каталогу. Не пропустіть можливість вибрати виключно якісні меблі! Ознайомтеся з нашим асортиментом меблів з ротанга від кращих українських виробників прямо зараз в розділі "Ротангові меблі"!