Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Що таке плетені меблі з штучного ротанга?

Красиво плетені меблі, які ми бачимо з екранів телевізорів на екзотичних островах або на терасах прибережних ресторанів, виглядає дорого та респектабельно, органічно вписуючись в пейзаж. Але мало хто з нас знають, що майже вся вона виготовлена ​​зі спеціального матеріалу - штучного техноротанга.


Що таке штучний ротанг?

Особливий вид полімерної сировини - штучний або поліротанг - вдало імітує натуральний ротанг, хоча виготовляється з синтетичних волокон.


 



Як виготовляють меблі з техноротанга?

Всі меблі ротанга плетуться виключно вручну. Каркас такого виробу найчастіше виготовляють з алюмінієвого профілю, який стійкий до надмірних навантажень. Це пояснює надзвичайну легкість виробів. Або каркас може бути сталевим. Такий каркас попередньо забарвлюється під колір майбутнього виробу. Необмежена довжина полімерних волокон дає можливість виготовляти меблі з гладкою поверхнею, без стиків і вузликів.


Ремеслу плетіння з ротанга не навчають в жодному спеціальному закладі. Всі сучасні майстри - це учні таких же прихильників своєї справи, які отримали свої знання у спадок.


Всі меблі з штучного ротанга відрізняється високою зносостійкістю і мають низку привабливих експлуатаційних якостей. Саме тому її вибирають для облаштування таких специфічних місць, як морські тераси точок харчування, садові веранди та інші зовнішні території. Підвищена вологість і яскраве сонце не завдають цих меблів ніякої шкоди. Вибираючи предмети для інтер'єру - кашпо, аксесуари або пуфи виконані з ротанга, можна вдало освіжити будь-який дизайн - від класичного етно, до урбаністичного хай-тек.