Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Чим гарні меблі ротанга?

Вперше з'явившись в екваторіальній зоні, стильна і витончені меблі ротанга швидко набрали популярність по всьому Світу. Завдяки технології плетіння ці меблі можуть набувати абсолютно будь-яку художню форму, і завдяки гнучкості матеріалу практично не схильна до ніяких зовнішніх пошкоджень.


 


З чого робляться меблі ротанга?

В основі ротангових меблів, як очевидно, лежить ротанг - матеріал, що отримується з стебел пальми Каламус. Стебла висушуються і розпускаються, після чого використовуються в плетінні при обробці каркасів або створенні самостійних меблевих конструкцій.


В даний час чимале поширення набув і штучний ротанг, що виготовляється з різних полімерів. Його також використовують у виробництві диванів з ротанга, модульних систем, крісел, столів та шезлонгів, проте він, на відміну від натурального практично не схильний до часу і має значно більшу міцністю.


 


Якісні меблі ротанга, як правило, виготовляються майстрами плетельщікамі, а також деякими любителями та ентузіастами. Будучи дуже довгим і кропітким процесом, плетіння займає досить багато часу, роблячи самостійне виготовлення меблів для власних потреб недоцільним.


Як ротангові меблі вписуються в інтер'єр?

З огляду на піддатливість матеріалу, плетельщікі здатні надати меблям з ротанга абсолютно будь-яку форму, підлаштовуючись під популярні стилі домашнього декору. У той же час, предмети меблів, виготовлені шляхом ротанга плетіння, надають інтер'єру незвичайний етнічний колорит, часто фігурує в елітних острівних котеджах.
Придбати меблі зі штучного або натурального ротанга можна у різних студій плетельщіков, а також у закордонних імпортерів, які гарантують високу якість продукту.