Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

5 правил, які зроблю заклад впізнаваним і успішним

Як забезпечити високу відвідуваність і хороші рекомендації свого закладу? Доступні широкій аудиторії відвідувачів ціни, смачна кухня, відмінний сервіс, сприятлива атмосфера, безсумнівно, відіграють важливу роль для виведення кафе в «плюс».


Але ключову роль в успішному закладі грає все-таки його дизайн. Адже, як то кажуть, оцінюють в першу чергу очима, а вже потім беруть до уваги всі інші нюанси. У кафе йдуть, перш за все, заради спілкування, а не для того, щоб поїсти. Створивши затишну, що розташовує атмосферу, можна забезпечити собі стабільний потік відвідувачів.


 


5 правил успішного закладу:

  • - Зробити кафе тематичним. Одностороння спрямованість закладу сьогодні дуже популярна. Всілякі кафе-караоке, кафе в стилі вісімдесятих, в морському стилі, стилі французьких бістро і багато інших спрямованості зроблять ваш заклад унікальним і неповторним. Тим більше, якщо воно розташоване не в самому центрі населеного пункту.
  • - Підібравши для оформлення якісні меблі з техноротанга, можна надати своєму закладу легкого шарму елегантності і в той же час простоти. Надзвичайна зносостійкість і практичність таких меблів будуть вам на руку і дозволять оформити інтер'єр не тільки всередині, а й зовні. Висока ремонтопридатність предметів не змусить розщедрюватися в разі псування майна відвідувачами, як це часто буває із звичайними меблями.
  • - Реклама кафе дозволить сформувати певний потік відвідувачів в ваш заклад. Креативна вивіска, грамотно виставлена ​​ілюмінація, якісне рекламне оформлення будуть залучати до закладу все більше клієнтів. Ефективний маркетинг повинен бути правильно спланований.
  • - Додаткові предмети інтер'єру. Щоб створити затишок  у своєму кафе, потрібно приділити особливу увагу дрібним деталям: ваз, статуеток, квітів у вазонах. Погодьтеся, завжди приємно прийти на чашечку кави туди, де тебе оточують зі смаком підібрані милі штучки.
  • - Дитячий майданчик на терасі. Це буде дуже вдалий маркетинговий хід. Отримати статус сімейного кафе - це значить мати постійний прибуток. Адже тоді люди можуть прийти сюди зі своїми дітьми і зі спокійною душею попивати холодні напої, в той час, коли їхні чада граються на майданчику під чуйним наглядом. Це однозначно забезпечить вам постійних клієнтів не на один сезон. Тут головну увага потрібно буде приділити якості дитячого обладнання, продумавши всі деталі техніки безпеки.


Зібравши всі ці складові, можна з успіхом стартувати на ринку організації споживання та обслуговування населення.