Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Як правильно підібрати кольори під створення інтер'єру

Давно відомо, що певна кольорова гамма впливає на фізичний і психічний стан людини - як позитивне, так і не дуже. Вдалий вибір кольору в майбутньому інтер'єрі здатний поліпшити здоров'я, підвищити апетит, посилити загальний емоційний фон, надавши йому позитивне забарвлення. Колірна палітра має здатність розширити простір або ж навпаки - зробити його більш компактним.

Всі кольори та відтінки діляться на два типи: холодні та теплі. До перших відносяться: бузковий, синій, сірий. До других - помаранчевий, жовтий, яскраво-червоний.


 

 


Що означають кольори:

  • - Зелений  якщо вам потрібен релакс і відпочинок, потрібно використовувати суміш синього і жовтого - зелений колір. За східною традицією цей колір і всі його відтінки означає свіжість, зростання, пожвавлення. Його радять використовувати в кімнатах астматиків або сердечників. Такий колір позбавить від розладів сну і заспокоїть розхитані нерви. Також можна додавати в інтер'єр аксесуари з ротанга зеленого кольору.
  • - Яскраво жовтий  сонце, радість, багатство - головні асоціації жовтого кольору. Він зробить вашу кімнату світлою і яскравою, рекомендується використовувати його в темних кімнатах, де мало природного освітлення. Не рекомендується застосовувати жовтий колір в інтер'єрі хворих невралгією, діабетиків і ревматиків.
  • - Червоний колір  це визнаний колір любові і пристрасті. Люди з сильною енергетикою, що володіють вольовим характером, будуть відчувати себе в червоній кімнаті комфортно. А ось неврівноважені люди, з нестійкою психікою не повинні використовувати червоний колір в своєму стилі. Він ще більше погіршить їхній стан, викликавши напади агресії. Червоний колір використовується більше як доповнення до інтер'єру, наприклад це може бути пуф зі штучного ротанга або яскраві подушки.
  • - Блакитний або синій  це тиша, спокій і прохолода. У синій кімнаті добре розслаблятися і проводити сеанси медитації. Темні відтінки синього додають релаксу, а світліші забезпечують легкість і безтурботність. У дачному інтер'єрі вітальні синій диван з ротанга - це сміливе рішення виділити зону відпочинку в дачному проекті.


Чому ж віддати перевагу - одному кольору або цілій палітрі? Можна використовувати один колір в різних відтінках - від світлішого, до більш темного. Або поєднувати відразу кілька різних кольорів, але головне, щоб вони не вибивалися із загального стилю і не виглядали наляпісто. Тут включається необмежена фантазія. Але не варто перевищувати кількість відтінків - їх повинно бути не більше п'яти.