Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Дерев'яні шведські стінки

Для чого потрібні дерев'яні шведські стінки?

Безпечні і ергономічні дерев'яні шведські стінки ідеально підходять для всебічного розвитку малюка і цілком придатні для розміщення, як на вулиці, так і в дитячій ігровій кімнаті. Завдяки своїй унікальній конструкції шведська стінка дозволить дитині виконувати цілий ряд фізичних вправ, спрямованих, як на зміцнення мускулатури, так і на розвиток гнучкості всього тіла.


Що таке шведська стінка?

Дерев'яна шведська стінка це сходи, жорстко зафіксовані в вертикальному положенні. При розміщенні в ігровій кімнаті або спортивному залі вона встановлюється безпосередньо в однієї зі стін, і в окремих випадках може займати практично всю висоту від підлоги до стелі. Гарантуючи надійність фіксації, вона служить чудовою опорою для різного роду вправ і цілком може стати основою для установки поперечини та інших сторонніх снарядів. З іншого боку, більшість таких снарядів дерев'яна шведська стінка може більш ніж успішно замінити.


 


Поперечини якісної шведської стінки, найчастіше, виготовляються з клена або бука. Такий матеріал забезпечує їм достатню міцність і пружність, щоб не зношуватися в ході тренувань протягом багатьох років.


Де можна замовити дерев'яну шведську стінку?

Створенням дитячих гімнастичних снарядів, найчастіше займаються виробники різних ігрових комплексів і майданчиків, розрахованих на молодшу цільову аудиторію. Незважаючи на те, що більшість надійних компаній базується за кордоном, в Україні у них є свої офіційні імпортери і постачальники. Крім того, при бажанні можна відшукати дерев'яні шведські стінки і від вітчизняного виробника, пропоновані за цілком прийнятною ціною.