Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Міні місто для дітей з майданчиками Q-HOUSE

Як створити місто розваг для дітей? Відмінна альтернатива нескінченному перегляду мультиків і грі в планшет - дитячий майданчик - гарантує дитині зацікавленість, активність і здоров'я. Дітям необхідно розвиватися, дізнаватися щось нове, дівати кудись свою надлишкову енергію. Створити корисне міні місто для дітей можна за допомогою дитячих ігрових майданчиків Q-HOUSE. Безпека є головним критерієм цих виробів. Екологічний матеріал, з якого виготовлені всі конструкції, підходить для експлуатації будь-якими дітьми, включаючи алергіків і астматиків.


Місцем для розташування дитячого містечка має бути з хорошим оглядом, щоб дорослі мали можливість безперешкодно спостерігати за пустуючими дітьми. Вибір конструкцій для установки в містечку повинен бути найрізноманітнішим. Хлопцям напевно сподобаються різні спортивні снаряди у вигляді альпійських гірок або шведських стінок. Дівчата ж з задоволенням стануть господинями казкових лялькових будиночків. Улюблені всіма гойдалки - це універсальне і незмінне пристосування для будь-якої дитячої площадки. Цілі спортивні комплекси підійдуть як хлопчикам, так і дівчаткам. Барвисті пісочниці захоплять малюків своєю пісочною кухнею не на одну годину. Адже виготовлення смачних «пасок» - це надзвичайно важливе заняття для дитини.


 


Чому ігрові майданчики Q-HOUSE кращі:

  • - Яскраві конструкції створюють позитивну атмосферу і сприятливо впливають на емоційний фон дитини;
  • - Висока вантажопідйомність виробів (150 кг) дозволить навіть дорослим поринути у безтурботне дитинство;
  • - Екологічні майданчики виконані з дерева і скріплені надійним кріпленням, що гарантує їх безпеку;
  • - На всю продукцію діє необхідна гарантія;
  • - Конструкції протестовані відповідно до міжнародних стандартів.


Для повноцінного функціонування дитячого міні містечка необхідні лавочки і урни для сміття. Такі вироби також широко представлені компанією Q-HOUSE.