Q-HOUSE

Модні товари для оселі від виробника

(067) 622 88 38      
працюємо з 8.00 до 20.00
передзвонити вам?
0 0.00 грн
Разом: 0.00 грн
Переглянути кошик

Гойдалки на пружинах - чи потрібно це?

Гойдалки на пружинах - або балансири - це недавній винахід в сфері дитячого обладнання. Такі пристосування виступають не тільки як розважальні елементи, але і як повноцінний спортивний снаряд, який здатний надавати тонус м'язів, і, до того ж, подарувати дитині гарний настрій і відмінне самопочуття.


Чим корисні гойдалки на пружинах:

  • - Розвивають вестибулярний апарат дитини;
  • - Стимулює розвиток уважності і кмітливості;
  • - Дитина отримує необхідні фізичні навантаження для повноцінного розвитку всіх груп м'язів;
  • - Гойдалки вчать дитину тримати рівновагу.
Такі конструкції повинні бути виконані з надійних і безпечних матеріалів: спеціальний сплав стали для пружини, надійний металевий каркас, закруглені кути, які мінімізують травми. Всі роз'ємні з'єднання повинні бути закриті спеціальними заглушками. Фарбу необхідно використовувати водостійку і нетоксичну.


Як використовувати гойдалки для дітей:

Конструкцію можна встановити у дворі або на дитячому майданчику. З малюком варто провести детальний інструктаж з правил експлуатації. Спочатку необхідно буде перебувати поруч з хитаючоюсь дитиною, поки не буде зрозуміло, що він чітко засвоїв правила гойдання:

  • - Малюк повинен міцно триматися за спеціальні поручні обома руками;
  • - Не можна допускати переміщення іншої дитини до пружини гойдалки під час її експлуатації;
  • - Не можна притискати сідло гойдалки до землі.


Перед кожним сеансом катання, слід перевірити балансир на наявність пошкоджень, які можуть стати на заваді в належному використанні конструкції. Для кращої експлуатації, потрібно регулярно змащувати пружину і весь механізм гойдалки спеціальним машинним маслом. Не варто допускати різких стрибків і ударів. Якщо дотримуватися всіх правил катання на балансирах - можна подарувати малюкові багато радості та позитивних емоцій.